Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

VODELY ASIS SRL

CUI
28318951
Reg. Comerț
J40/4346/2011
Înregistrată
07.04.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. ARGENTINA, NR.25, PARTER, cod poștal 11753
13.81
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 07.04.2011)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
182.343 RON
▼ 36% vs 2020
Profit net
74.436 RON
▼ 62% vs 2020
Capitaluri proprii
324.945 RON
▲ 30% vs 2020
Număr mediu angajați
1
▼ 67% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k113 k170 k227 k283 k2017 · Cifră de afaceri: 81.900 RON2018 · Cifră de afaceri: 72.758 RON2019 · Cifră de afaceri: 77.700 RON2020 · Cifră de afaceri: 283.446 RON2021 · Cifră de afaceri: 182.343 RON2017 · Profit: 41.879 RON2018 · Profit: 35.369 RON2019 · Profit: 50.866 RON2020 · Profit: 197.603 RON2021 · Profit: 74.436 RON2017 · Datorii: 115.143 RON2018 · Datorii: 198.730 RON2019 · Datorii: 122.086 RON2020 · Datorii: 100.453 RON2021 · Datorii: 54.859 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VODELY ASIS SRL a avut o cifră de afaceri de 182.343 RON în 2021, cu un profit net de 74.436 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 182.343 283.446 77.700 72.758 81.900
Profit net 74.436 197.603 50.866 35.369 41.879
Capitaluri proprii 324.945 250.509 51.106 77.488 42.119
Active totale 370.910 337.945 143.822 259.835 157.262
Datorii totale 54.859 100.453 122.086 198.730 115.143
Număr mediu salariați 1 3 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

13.81
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.