Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BEST SAFETY SERVICES SRL

CUI
28302394
Reg. Comerț
J2011004148409
Înregistrată
05.04.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. GIURGIULUI, NR.129, CAMERA 1, BL.2 A, SC.6, ET.9, AP.234, cod poștal 40664
13.46
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 05.04.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
230.618 RON
▼ 15% vs 2024
Profit net
53.116 RON
▼ 34% vs 2024
Capitaluri proprii
75.222 RON
▼ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k109 k163 k218 k272 k2021 · Cifră de afaceri: 172.413 RON2022 · Cifră de afaceri: 208.153 RON2023 · Cifră de afaceri: 227.583 RON2024 · Cifră de afaceri: 272.291 RON2025 · Cifră de afaceri: 230.618 RON2021 · Profit: 41.459 RON2022 · Profit: 63.166 RON2023 · Profit: 69.519 RON2024 · Profit: 80.362 RON2025 · Profit: 53.116 RON2021 · Datorii: 16.511 RON2022 · Datorii: 39.878 RON2023 · Datorii: 20.805 RON2024 · Datorii: 44.246 RON2025 · Datorii: 24.625 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BEST SAFETY SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 230.618 RON în 2025, cu un profit net de 53.116 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 230.618 272.291 227.583 208.153 172.413
Profit net 53.116 80.362 69.519 63.166 41.459
Capitaluri proprii 75.222 87.806 70.150 60.737 52.343
Active totale 99.847 131.539 90.417 100.136 68.844
Datorii totale 24.625 44.246 20.805 39.878 16.511
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

13.46
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.