Activă CLUJ

SFM MOTORS SRL

CUI
28299264
Reg. Comerț
J12/882/2011
Înregistrată
05.04.2011
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. SALCÂMULUI, NR.25, cod poștal 400377
16.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 05.04.2011)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
34.773 RON
▼ 66% vs 2020
Profit net
11.047 RON
▼ 72% vs 2020
Capitaluri proprii
225.172 RON
▲ 5% vs 2020
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2020

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k41 k61 k81 k102 k2017 · Cifră de afaceri: 47.553 RON2018 · Cifră de afaceri: 46.368 RON2019 · Cifră de afaceri: 96.983 RON2020 · Cifră de afaceri: 101.791 RON2021 · Cifră de afaceri: 34.773 RON2017 · Profit: 16.342 RON2018 · Profit: 17.567 RON2019 · Profit: 41.965 RON2020 · Profit: 39.785 RON2021 · Profit: 11.047 RON2017 · Datorii: 116 RON2018 · Datorii: 1.543 RON2019 · Datorii: 25.026 RON2020 · Datorii: 54.179 RON2021 · Datorii: 23.870 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SFM MOTORS SRL a avut o cifră de afaceri de 34.773 RON în 2021, cu un profit net de 11.047 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 34.773 101.791 96.983 46.368 47.553
Profit net 11.047 39.785 41.965 17.567 16.342
Capitaluri proprii 225.172 214.125 174.340 132.375 114.808
Active totale 249.042 268.304 199.366 133.918 114.924
Datorii totale 23.870 54.179 25.026 1.543 116
Număr mediu salariați 0 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

16.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2021. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.