Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARVEL PROPERTY MANAGEMENT SRL

CUI
28271247
Reg. Comerț
J40/3832/2011
Înregistrată
30.03.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. BĂICULEŞTI, NR.29, DEMISOL, SPATIU SPA 2, cod poștal 13193
1.94
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 30.03.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
386.525 RON
▲ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
106.793 RON
▼ 43% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

082 k163 k245 k327 k409 k2021 · Cifră de afaceri: 298.586 RON2022 · Cifră de afaceri: 299.650 RON2023 · Cifră de afaceri: 298.870 RON2024 · Cifră de afaceri: 296.480 RON2025 · Cifră de afaceri: 386.525 RON2021 · Profit: 25.965 RON2022 · Profit: 95.413 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 408.593 RON2022 · Datorii: 74.483 RON2023 · Datorii: 274.478 RON2024 · Datorii: 256.509 RON2025 · Datorii: 329.829 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARVEL PROPERTY MANAGEMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 386.525 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 386.525 296.480 298.870 299.650 298.586
Profit net 0 0 0 95.413 25.965
Capitaluri proprii 106.793 187.287 388.465 580.635 485.221
Active totale 436.622 443.796 662.943 655.118 893.814
Datorii totale 329.829 256.509 274.478 74.483 408.593
Număr mediu salariați 0 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

1.94
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.