Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

EMROTERM CO SRL

CUI
28267106
Reg. Comerț
J25/130/2011
Înregistrată
30.03.2011
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT OREVIŢA MARE ORŞ. VÂNJU MARE, G OREVIŢA MARE, NR.16, cod poștal 225403
8.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vânju Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 30.03.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
155.930 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
6.930 RON
▼ 93% vs 2024
Capitaluri proprii
153.575 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0128 k256 k384 k512 k640 k2021 · Cifră de afaceri: 278.600 RON2022 · Cifră de afaceri: 640.148 RON2023 · Cifră de afaceri: 202.579 RON2024 · Cifră de afaceri: 566.914 RON2025 · Cifră de afaceri: 155.930 RON2021 · Profit: 20.124 RON2022 · Profit: 69.702 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 94.053 RON2025 · Profit: 6.930 RON2021 · Datorii: 233.965 RON2022 · Datorii: 63.076 RON2023 · Datorii: 68.436 RON2024 · Datorii: 329.192 RON2025 · Datorii: 64.168 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EMROTERM CO SRL a avut o cifră de afaceri de 155.930 RON în 2025, cu un profit net de 6.930 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 155.930 566.914 202.579 640.148 278.600
Profit net 6.930 94.053 0 69.702 20.124
Capitaluri proprii 153.575 146.646 52.593 108.591 38.889
Active totale 387.412 686.600 368.504 171.667 272.854
Datorii totale 64.168 329.192 68.436 63.076 233.965
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.