Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

PERFECT MIND TECHNOLOGY SRL

CUI
28264762
Reg. Comerț
J40/3782/2011
Înregistrată
29.03.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. PANTELIMON, NR.255, CAMERA NR. 2, BL.43, SC.F, ET.4, AP.216
26.37
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 29.03.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.493 RON
▼ 50% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
8.264 RON
▼ 46% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k38 k51 k64 k2021 · Cifră de afaceri: 64.028 RON2022 · Cifră de afaceri: 42.510 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.088 RON2024 · Cifră de afaceri: 22.832 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.493 RON2021 · Profit: 26.133 RON2022 · Profit: 4.976 RON2023 · Profit: 7.739 RON2024 · Profit: 2.326 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.450 RON2022 · Datorii: 3.396 RON2023 · Datorii: 3.514 RON2024 · Datorii: 481 RON2025 · Datorii: 431 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERFECT MIND TECHNOLOGY SRL a avut o cifră de afaceri de 11.493 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.493 22.832 39.088 42.510 64.028
Profit net 0 2.326 7.739 4.976 26.133
Capitaluri proprii 8.264 15.378 13.052 5.313 90.126
Active totale 8.695 15.859 16.566 8.709 92.576
Datorii totale 431 481 3.514 3.396 2.450
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

26.37
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.