Activă Plătitor TVA SATU MARE

ASTORIA PREST SRL

CUI
2825187
Reg. Comerț
J1992001205306
Înregistrată
28.01.1993
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT BIXAD COM. BIXAD, , NR.331, cod poștal 447055
10.27
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8130
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 28.01.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
902.274 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
615.166 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
934.817 RON
▼ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▼ 29% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0244 k488 k732 k976 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.219.743 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.043.149 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.003.145 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.082.514 RON2025 · Cifră de afaceri: 902.274 RON2021 · Profit: 963.886 RON2022 · Profit: 761.702 RON2023 · Profit: 673.473 RON2024 · Profit: 707.688 RON2025 · Profit: 615.166 RON2021 · Datorii: 57.499 RON2022 · Datorii: 126.607 RON2023 · Datorii: 45.928 RON2024 · Datorii: 52.882 RON2025 · Datorii: 526.107 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ASTORIA PREST SRL a avut o cifră de afaceri de 902.274 RON în 2025, cu un profit net de 615.166 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 902.274 1.082.514 1.003.145 1.043.149 1.219.743
Profit net 615.166 707.688 673.473 761.702 963.886
Capitaluri proprii 934.817 1.019.651 961.963 988.490 1.076.788
Active totale 1.460.924 1.072.533 1.007.891 1.115.097 1.134.287
Datorii totale 526.107 52.882 45.928 126.607 57.499
Număr mediu salariați 5 7 7 6 6

Analiză de risc — insolvență

10.27
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8130).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.