Activă Plătitor TVA PRAHOVA

AGRICOLA ANDA UTIL SRL

CUI
28174376
Reg. Comerț
J2011000383293
Înregistrată
14.03.2011
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT BABA ANA COM. BABA ANA, , NR.219, cod poștal 107035
6.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 14.03.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
784.726 RON
▲ 301% vs 2024
Profit net
215.262 RON
Capitaluri proprii
260.991 RON
▲ 471% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0206 k412 k617 k823 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.028.810 RON2022 · Cifră de afaceri: 642.041 RON2023 · Cifră de afaceri: 824.780 RON2024 · Cifră de afaceri: 195.753 RON2025 · Cifră de afaceri: 784.726 RON2021 · Profit: 383.443 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 138.268 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 215.262 RON2021 · Datorii: 437.340 RON2022 · Datorii: 712.794 RON2023 · Datorii: 623.090 RON2024 · Datorii: 942.115 RON2025 · Datorii: 407.296 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRICOLA ANDA UTIL SRL a avut o cifră de afaceri de 784.726 RON în 2025, cu un profit net de 215.262 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 784.726 195.753 824.780 642.041 1.028.810
Profit net 215.262 0 138.268 0 383.443
Capitaluri proprii 260.991 45.729 618.908 480.641 686.514
Active totale 668.287 987.844 1.241.998 1.193.435 1.123.854
Datorii totale 407.296 942.115 623.090 712.794 437.340
Număr mediu salariați 2 3 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

6.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.