Activă TIMIŞ

FOTO HRENIUC SRL

CUI
28153489
Reg. Comerț
J2011000503354
Înregistrată
09.03.2011
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. C. A. ROSETTI, NR.40, CAM. 3, ET.1, AP.2, cod poștal 300618
12.59
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 09.03.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
281.100 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
127.147 RON
▲ 37% vs 2024
Capitaluri proprii
127.631 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k238 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 282.776 RON2022 · Cifră de afaceri: 297.339 RON2023 · Cifră de afaceri: 272.552 RON2024 · Cifră de afaceri: 287.740 RON2025 · Cifră de afaceri: 281.100 RON2021 · Profit: 154.148 RON2022 · Profit: 120.183 RON2023 · Profit: 129.786 RON2024 · Profit: 92.799 RON2025 · Profit: 127.147 RON2021 · Datorii: 145.406 RON2022 · Datorii: 125.789 RON2023 · Datorii: 87.301 RON2024 · Datorii: 87.637 RON2025 · Datorii: 69.582 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FOTO HRENIUC SRL a avut o cifră de afaceri de 281.100 RON în 2025, cu un profit net de 127.147 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 281.100 287.740 272.552 297.339 282.776
Profit net 127.147 92.799 129.786 120.183 154.148
Capitaluri proprii 127.631 93.279 130.229 120.623 154.588
Active totale 197.988 185.737 227.608 260.873 319.376
Datorii totale 69.582 87.637 87.301 125.789 145.406
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.59
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.