Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

AGRO ADINEL SRL

CUI
28081498
Reg. Comerț
J2011000063210
Înregistrată
24.02.2011
Sediu social JUD. IALOMIŢA, SAT MALU ROŞU COM. ARMĂŞEŞTI, STR CEPARILOR, NR.4, cod poștal 927032
-4.12
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 24.02.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
521.570 RON
▲ 178% vs 2024
Profit net
16.142 RON
Capitaluri proprii
-382.585 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0203 k405 k608 k811 k1,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 531.646 RON2022 · Cifră de afaceri: 604.935 RON2023 · Cifră de afaceri: 594.066 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.791 RON2025 · Cifră de afaceri: 521.570 RON2021 · Profit: 116.621 RON2022 · Profit: 40.464 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 16.142 RON2021 · Datorii: 959.376 RON2022 · Datorii: 913.728 RON2023 · Datorii: 728.463 RON2024 · Datorii: 987.319 RON2025 · Datorii: 1.013.293 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRO ADINEL SRL a avut o cifră de afaceri de 521.570 RON în 2025, cu un profit net de 16.142 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 521.570 187.791 594.066 604.935 531.646
Profit net 16.142 0 0 40.464 116.621
Capitaluri proprii -382.585 -308.096 157.436 221.437 180.973
Active totale 630.708 679.223 885.899 1.135.165 1.140.349
Datorii totale 1.013.293 987.319 728.463 913.728 959.376
Număr mediu salariați 1 2 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-4.12
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.