Activă Plătitor TVA ILFOV

ITCRAVE SERVICES SRL

CUI
28077551
Reg. Comerț
J2011001809231
Înregistrată
23.02.2011
Sediu social JUD. ILFOV, SAT IZVORANI COM. CIOLPANI, STR. NICOLAE GRIGORESCU, NR.98, cod poștal 77051
8.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6290
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 23.02.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
485.704 RON
▼ 58% vs 2024
Profit net
110.645 RON
▼ 88% vs 2024
Capitaluri proprii
110.885 RON
▼ 88% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0231 k462 k694 k925 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 862.018 RON2022 · Cifră de afaceri: 580.912 RON2023 · Cifră de afaceri: 556.293 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.156.031 RON2025 · Cifră de afaceri: 485.704 RON2021 · Profit: 388.814 RON2022 · Profit: 266.989 RON2023 · Profit: 400.639 RON2024 · Profit: 934.185 RON2025 · Profit: 110.645 RON2021 · Datorii: 41.342 RON2022 · Datorii: 54.754 RON2023 · Datorii: 85.372 RON2024 · Datorii: 526.059 RON2025 · Datorii: 128.362 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ITCRAVE SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 485.704 RON în 2025, cu un profit net de 110.645 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 485.704 1.156.031 556.293 580.912 862.018
Profit net 110.645 934.185 400.639 266.989 388.814
Capitaluri proprii 110.885 934.425 400.879 267.229 389.054
Active totale 238.598 1.459.422 484.752 321.933 429.896
Datorii totale 128.362 526.059 85.372 54.754 41.342
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6290).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.