Activă PRAHOVA

EUNITAX SERV SRL

CUI
28056192
Reg. Comerț
J29/230/2011
Înregistrată
18.02.2011
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. SERGENT EROU MATEESCU GHEORGHE, NR.1, BL.16, SC.B, ET.P, AP.22
20.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 18.02.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
50.039 RON
▼ 11% vs 2024
Profit net
615 RON
▼ 55% vs 2024
Capitaluri proprii
39.854 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k34 k45 k56 k2021 · Cifră de afaceri: 45.014 RON2022 · Cifră de afaceri: 35.303 RON2023 · Cifră de afaceri: 17.156 RON2024 · Cifră de afaceri: 56.094 RON2025 · Cifră de afaceri: 50.039 RON2021 · Profit: 8.365 RON2022 · Profit: 2.549 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.362 RON2025 · Profit: 615 RON2021 · Datorii: 171 RON2022 · Datorii: 608 RON2023 · Datorii: 779 RON2024 · Datorii: 1.348 RON2025 · Datorii: 2.888 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EUNITAX SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 50.039 RON în 2025, cu un profit net de 615 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 50.039 56.094 17.156 35.303 45.014
Profit net 615 1.362 0 2.549 8.365
Capitaluri proprii 39.854 39.239 37.878 62.842 60.293
Active totale 42.742 40.587 38.657 63.450 60.464
Datorii totale 2.888 1.348 779 608 171
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

20.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.