Activă Plătitor TVA BRAŞOV

MAGHERNIŢA SRL

CUI
28018830
Reg. Comerț
J2011000152084
Înregistrată
11.02.2011
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. LIBERTĂŢII, NR.54, cod poștal 505200
2.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 11.02.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
554.761 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
29.338 RON
▼ 47% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0116 k232 k348 k464 k579 k2021 · Cifră de afaceri: 565.317 RON2022 · Cifră de afaceri: 523.554 RON2023 · Cifră de afaceri: 579.444 RON2024 · Cifră de afaceri: 552.491 RON2025 · Cifră de afaceri: 554.761 RON2021 · Profit: 709 RON2022 · Profit: 11.659 RON2023 · Profit: 3.889 RON2024 · Profit: 21.574 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 69.621 RON2022 · Datorii: 28.299 RON2023 · Datorii: 41.086 RON2024 · Datorii: 40.567 RON2025 · Datorii: 61.113 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAGHERNIŢA SRL a avut o cifră de afaceri de 554.761 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 554.761 552.491 579.444 523.554 565.317
Profit net 0 21.574 3.889 11.659 709
Capitaluri proprii 29.338 55.224 37.539 45.308 33.649
Active totale 90.451 95.791 78.625 73.607 103.270
Datorii totale 61.113 40.567 41.086 28.299 69.621
Număr mediu salariați 3 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

2.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.