Activă Plătitor TVA SATU MARE

VEMA AGROZOO SRL

CUI
27971617
Reg. Comerț
J2011000056302
Înregistrată
01.02.2011
Sediu social JUD. SATU MARE, SAT LIPĂU COM. CULCIU, , NR.66, cod poștal 447122
5.26
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 01.02.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.145.573 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
34.198 RON
▲ 406% vs 2024
Capitaluri proprii
1.303.748 RON
▲ 184% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0361 k723 k1,1 mil1,4 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.072.047 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.027.275 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.162.353 RON2024 · Cifră de afaceri: 933.779 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.145.573 RON2021 · Profit: 181.553 RON2022 · Profit: 10.060 RON2023 · Profit: 91.548 RON2024 · Profit: 6.763 RON2025 · Profit: 34.198 RON2021 · Datorii: 1.047.603 RON2022 · Datorii: 1.508.634 RON2023 · Datorii: 1.589.773 RON2024 · Datorii: 1.807.408 RON2025 · Datorii: 988.872 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VEMA AGROZOO SRL a avut o cifră de afaceri de 1.145.573 RON în 2025, cu un profit net de 34.198 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.145.573 933.779 1.162.353 1.027.275 1.072.047
Profit net 34.198 6.763 91.548 10.060 181.553
Capitaluri proprii 1.303.748 459.549 452.787 360.339 349.329
Active totale 2.292.620 2.266.957 2.042.560 1.868.973 1.396.932
Datorii totale 988.872 1.807.408 1.589.773 1.508.634 1.047.603
Număr mediu salariați 2 3 3 3 1

Analiză de risc — insolvență

5.26
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.