Activă CONSTANŢA

DOBROGEA VEGETAL PROD SRL

CUI
27956056
Reg. Comerț
J13/165/2011
Înregistrată
28.01.2011
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. CHILIEI, NR.15, cod poștal 900575
-0.62
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 28.01.2011)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-136.043 RON
▼ 107% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,2 mil2,4 mil3,6 mil4,8 mil6,0 mil2020 · Cifră de afaceri: 344.371 RON2021 · Cifră de afaceri: 27.238 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 152.293 RON2021 · Profit: 1.608.323 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 5.948.030 RON2021 · Datorii: 6.032.504 RON2022 · Datorii: 5.020.560 RON2023 · Datorii: 5.032.947 RON2024 · Datorii: 1.007.110 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DOBROGEA VEGETAL PROD SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 0 0 27.238 344.371
Profit net 0 0 0 1.608.323 152.293
Capitaluri proprii -136.043 1.827.297 1.834.939 6.131.873 4.523.550
Active totale 938.567 6.927.744 6.922.999 12.231.877 10.539.080
Datorii totale 1.007.110 5.032.947 5.020.560 6.032.504 5.948.030
Număr mediu salariați 0 0 0 0 5

Analiză de risc — insolvență

-0.62
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.