Activă Plătitor TVA ILFOV

PRIME NET SOLUTION SRL

CUI
27936687
Reg. Comerț
J2011000140238
Înregistrată
24.01.2011
Sediu social JUD. ILFOV, SAT BALOTEŞTI COM. BALOTEŞTI, ŞOS. UNIRII, NR.271
11.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6220
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 24.01.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
491.564 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
220.255 RON
▲ 103% vs 2024
Capitaluri proprii
29.027 RON
▲ 115% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0143 k285 k428 k571 k714 k2021 · Cifră de afaceri: 257.497 RON2022 · Cifră de afaceri: 476.367 RON2023 · Cifră de afaceri: 226.401 RON2024 · Cifră de afaceri: 422.845 RON2025 · Cifră de afaceri: 491.564 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 68.333 RON2023 · Profit: 130.107 RON2024 · Profit: 108.258 RON2025 · Profit: 220.255 RON2021 · Datorii: 713.628 RON2022 · Datorii: 682.840 RON2023 · Datorii: 483.669 RON2024 · Datorii: 377.037 RON2025 · Datorii: 182.217 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRIME NET SOLUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 491.564 RON în 2025, cu un profit net de 220.255 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 491.564 422.845 226.401 476.367 257.497
Profit net 220.255 108.258 130.107 68.333 0
Capitaluri proprii 29.027 -191.229 -299.486 -519.946 -588.280
Active totale 210.551 185.384 187.681 166.869 129.323
Datorii totale 182.217 377.037 483.669 682.840 713.628
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6220).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.