Activă HUNEDOARA

DANLE ASIG CONSULT SRL

CUI
27925840
Reg. Comerț
J2011000063209
Înregistrată
21.01.2011
Sediu social JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. GEORGE COŞBUC, NR.19, cod poștal 331119
32.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 21.01.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
125.435 RON
▲ 23% vs 2024
Profit net
41.315 RON
▲ 69% vs 2024
Capitaluri proprii
117.551 RON
▲ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

025 k50 k75 k100 k125 k2021 · Cifră de afaceri: 36.481 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.044 RON2023 · Cifră de afaceri: 86.644 RON2024 · Cifră de afaceri: 101.599 RON2025 · Cifră de afaceri: 125.435 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 19.138 RON2024 · Profit: 24.424 RON2025 · Profit: 41.315 RON2021 · Datorii: 5.021 RON2022 · Datorii: 15.447 RON2023 · Datorii: 16.169 RON2024 · Datorii: 15.881 RON2025 · Datorii: 5.367 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANLE ASIG CONSULT SRL a avut o cifră de afaceri de 125.435 RON în 2025, cu un profit net de 41.315 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 125.435 101.599 86.644 28.044 36.481
Profit net 41.315 24.424 19.138 0 0
Capitaluri proprii 117.551 76.111 51.687 32.549 62.695
Active totale 122.918 91.992 67.822 47.996 67.716
Datorii totale 5.367 15.881 16.169 15.447 5.021
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

32.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.