Activă Plătitor TVA TELEORMAN

PRINT TERM SRL

CUI
27919376
Reg. Comerț
J2011000024341
Înregistrată
20.01.2011
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. ALEXANDRIA, STR. ION CREANGĂ, NR.53, cod poștal 140033
0.36
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Teleorman
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 20.01.2011)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
442.903 RON
▲ 377% vs 2024
Profit net
14.136 RON
Capitaluri proprii
-12.339 RON
▼ 159% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

089 k177 k266 k354 k443 k2021 · Cifră de afaceri: 249.282 RON2022 · Cifră de afaceri: 42.726 RON2023 · Cifră de afaceri: 23.727 RON2024 · Cifră de afaceri: 92.757 RON2025 · Cifră de afaceri: 442.903 RON2021 · Profit: 2.847 RON2022 · Profit: 1.082 RON2023 · Profit: 1.440 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 14.136 RON2021 · Datorii: 64.067 RON2022 · Datorii: 47.780 RON2023 · Datorii: 45.267 RON2024 · Datorii: 94.151 RON2025 · Datorii: 145.324 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PRINT TERM SRL a avut o cifră de afaceri de 442.903 RON în 2025, cu un profit net de 14.136 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 442.903 92.757 23.727 42.726 249.282
Profit net 14.136 0 1.440 1.082 2.847
Capitaluri proprii -12.339 21.067 68.965 66.414 65.849
Active totale 132.985 115.218 114.232 114.194 129.916
Datorii totale 145.324 94.151 45.267 47.780 64.067
Număr mediu salariați 5 4 0 1 2

Analiză de risc — insolvență

0.36
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.