Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CAROS ECO IMPEX S.R.L.

CUI
27891020
Reg. Comerț
J40/217/2011
Înregistrată
12.01.2011
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GHERGHIŢEI, NR.16, CAMERA 3, cod poștal 22514
-5.96
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4642
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 12.01.2011)

Date financiare 2020

Cifră de afaceri netă
22.445 RON
▼ 74% vs 2019
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-132.201 RON
▼ 287% vs 2019
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2019

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

083 k165 k248 k331 k413 k2016 · Cifră de afaceri: 124.217 RON2017 · Cifră de afaceri: 35.101 RON2018 · Cifră de afaceri: 53.613 RON2019 · Cifră de afaceri: 86.214 RON2020 · Cifră de afaceri: 22.445 RON2016 · Profit: 46.886 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 7.494 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2016 · Datorii: 223.699 RON2017 · Datorii: 247.088 RON2018 · Datorii: 238.030 RON2019 · Datorii: 413.137 RON2020 · Datorii: 293.157 RON20162017201820192020
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CAROS ECO IMPEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 22.445 RON în 2020, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20202019201820172016
Cifră de afaceri netă 22.445 86.214 53.613 35.101 124.217
Profit net 0 0 7.494 0 46.886
Capitaluri proprii -132.201 -34.133 34.989 27.495 47.126
Active totale 159.704 375.529 270.340 270.992 269.482
Datorii totale 293.157 413.137 238.030 247.088 223.699
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-5.96
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2020. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4642).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.