Activă CONSTANŢA

FERMA AGRICOLĂ PIATRA SRL

CUI
27877645
Reg. Comerț
J13/18/2011
Înregistrată
07.01.2011
Sediu social JUD. CONSTANŢA, ORŞ. NĂVODARI, STR. PESCĂRUŞULUI, BL.CP3, SC.A, ET.1, AP.5, cod poștal 905700
6.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 07.01.2011)

Date financiare 2017

Cifră de afaceri netă
203.734 RON
▲ 88% vs 2016
Profit net
35.102 RON
▼ 5% vs 2016
Capitaluri proprii
238.447 RON
▲ 23% vs 2016
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

041 k81 k122 k163 k204 k2013 · Cifră de afaceri: 7.450 RON2014 · Cifră de afaceri: 69.589 RON2015 · Cifră de afaceri: 37.042 RON2016 · Cifră de afaceri: 108.200 RON2017 · Cifră de afaceri: 203.734 RON2013 · Profit: 44.790 RON2014 · Profit: 169.814 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 37.081 RON2017 · Profit: 35.102 RON2013 · Datorii: 28.174 RON2014 · Datorii: 31.939 RON2015 · Datorii: 53.604 RON2016 · Datorii: 24.329 RON2017 · Datorii: 178.198 RON20132014201520162017
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FERMA AGRICOLĂ PIATRA SRL a avut o cifră de afaceri de 203.734 RON în 2017, cu un profit net de 35.102 RON.

Indicator (RON) 20172016201520142013
Cifră de afaceri netă 203.734 108.200 37.042 69.589 7.450
Profit net 35.102 37.081 0 169.814 44.790
Capitaluri proprii 238.447 193.595 176.514 214.601 44.787
Active totale 416.645 217.924 230.118 246.541 72.961
Datorii totale 178.198 24.329 53.604 31.939 28.174
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

6.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2017. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.