Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

SERVAGROMEC IVANOF SRL

CUI
27823165
Reg. Comerț
J2010002311138
Înregistrată
17.12.2010
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. SOVEJA, NR.106, CAMERA NR.1, BL.40A, SC.B, AP.26, cod poștal 900354
8.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 17.12.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
48.569 RON
▼ 16% vs 2024
Profit net
1.257 RON
▲ 131% vs 2024
Capitaluri proprii
163.433 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k243 k303 k2021 · Cifră de afaceri: 59.119 RON2022 · Cifră de afaceri: 63.235 RON2023 · Cifră de afaceri: 27.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 58.097 RON2025 · Cifră de afaceri: 48.569 RON2021 · Profit: 33.940 RON2022 · Profit: 2.722 RON2023 · Profit: 22.140 RON2024 · Profit: 544 RON2025 · Profit: 1.257 RON2021 · Datorii: 9.901 RON2022 · Datorii: 303.419 RON2023 · Datorii: 77.312 RON2024 · Datorii: 85.098 RON2025 · Datorii: 47.246 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERVAGROMEC IVANOF SRL a avut o cifră de afaceri de 48.569 RON în 2025, cu un profit net de 1.257 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 48.569 58.097 27.000 63.235 59.119
Profit net 1.257 544 22.140 2.722 33.940
Capitaluri proprii 163.433 162.175 161.931 139.791 139.156
Active totale 210.679 315.522 486.874 788.611 149.057
Datorii totale 47.246 85.098 77.312 303.419 9.901
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

8.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.