Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA IGIENA

CUI
2779510
Reg. Comerț
C2005000001409
Înregistrată
21.01.1993
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL UNIRII, NR.57, BL.E4
21.74
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forma juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 21.01.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
35.761.759 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
84.963.047 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
427
▼ 5% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07,2 mil14 mil21 mil29 mil36 mil2021 · Cifră de afaceri: 22.319.017 RON2022 · Cifră de afaceri: 26.897.517 RON2023 · Cifră de afaceri: 30.657.078 RON2024 · Cifră de afaceri: 33.349.248 RON2025 · Cifră de afaceri: 35.761.759 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.118.495 RON2022 · Datorii: 5.539.102 RON2023 · Datorii: 5.883.139 RON2024 · Datorii: 5.158.201 RON2025 · Datorii: 5.721.648 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA IGIENA a avut o cifră de afaceri de 35.761.759 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 35.761.759 33.349.248 30.657.078 26.897.517 22.319.017
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii 84.963.047 85.440.259 87.249.137 90.974 2.908.512
Active totale 91.435.558 91.173.915 93.346.405 5.847.337 7.249.451
Datorii totale 5.721.648 5.158.201 5.883.139 5.539.102 4.118.495
Număr mediu salariați 427 450 480 548 620

Analiză de risc — insolvență

21.74
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.