Activă MUREŞ

FEPOPE SRL

CUI
27775670
Reg. Comerț
J2023000947269
Înregistrată
06.12.2010
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT SENEREUŞ COM. BĂLĂUŞERI, , NR.303, cod poștal 547106
9.16
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Sighişoara
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
15 ani (din 06.12.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
247.673 RON
Profit net
181.688 RON
Capitaluri proprii
164.486 RON
▲ 1056% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k130 k196 k261 k326 k2011 · Cifră de afaceri: 0 RON2012 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 247.673 RON2011 · Profit: 0 RON2012 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 181.688 RON2011 · Datorii: 320.092 RON2012 · Datorii: 321.723 RON2023 · Datorii: 326.123 RON2024 · Datorii: 326.123 RON2025 · Datorii: 186.616 RON20112012202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FEPOPE SRL a avut o cifră de afaceri de 247.673 RON în 2025, cu un profit net de 181.688 RON.

Indicator (RON) 20252024202320122011
Cifră de afaceri netă 247.673 0 0 0 0
Profit net 181.688 0 0 0 0
Capitaluri proprii 164.486 -17.202 -17.143 -12.655 -10.058
Active totale 351.102 308.921 308.980 309.068 310.034
Datorii totale 186.616 326.123 326.123 321.723 320.092
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.16
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.