Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

JRD SOLAR S.R.L.

CUI
27645882
Reg. Comerț
J2023001541237
Înregistrată
29.10.2010
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, PȚA PRESEI LIBERE, NR.3-5, CLĂDIREA CITY GATE TURNUL DE NORD, ET.12
0.71
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
3512
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 29.10.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
5.775.104 RON
▲ 83% vs 2024
Profit net
1.130.350 RON
▼ 1% vs 2024
Capitaluri proprii
2.443.464 RON
▲ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08,2 mil16 mil25 mil33 mil41 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.149.898 RON2025 · Cifră de afaceri: 5.775.104 RON2021 · Profit: 253.134 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 1.139.269 RON2025 · Profit: 1.130.350 RON2021 · Datorii: 148.167 RON2022 · Datorii: 320.252 RON2023 · Datorii: 20.804.070 RON2024 · Datorii: 41.004.994 RON2025 · Datorii: 39.958.475 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JRD SOLAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.775.104 RON în 2025, cu un profit net de 1.130.350 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 5.775.104 3.149.898 0 0 0
Profit net 1.130.350 1.139.269 0 0 253.134
Capitaluri proprii 2.443.464 1.286.153 146.884 -229.661 -66.269
Active totale 42.401.939 42.289.947 20.950.954 90.591 81.898
Datorii totale 39.958.475 41.004.994 20.804.070 320.252 148.167
Număr mediu salariați 0 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

0.71
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 3512).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.