Activă Plătitor TVA TULCEA

IVAFAN SERV SRL

CUI
27635412
Reg. Comerț
J2010000372368
Înregistrată
28.10.2010
Sediu social JUD. TULCEA, SAT MIRCEA VODĂ COM. CERNA, , CAMERA NR.1, cod poștal 827047
1.53
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Măcin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 28.10.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.011.750 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
14.122 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
638.322 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,9 mil4,3 mil5,7 mil7,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.788.756 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.980.822 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.196.917 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.239.942 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.011.750 RON2021 · Profit: 1.175.325 RON2022 · Profit: 1.019.721 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 711.330 RON2025 · Profit: 14.122 RON2021 · Datorii: 688.269 RON2022 · Datorii: 2.331.045 RON2023 · Datorii: 3.986.850 RON2024 · Datorii: 7.031.494 RON2025 · Datorii: 7.182.586 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IVAFAN SERV SRL a avut o cifră de afaceri de 2.011.750 RON în 2025, cu un profit net de 14.122 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.011.750 2.239.942 1.196.917 1.980.822 1.788.756
Profit net 14.122 711.330 0 1.019.721 1.175.325
Capitaluri proprii 638.322 624.199 -87.132 1.157.324 1.312.928
Active totale 9.163.046 7.655.693 3.899.718 3.405.879 1.996.197
Datorii totale 7.182.586 7.031.494 3.986.850 2.331.045 688.269
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

1.53
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.