Activă Plătitor TVA SIBIU

PROFI SIB LEASING SOLUTIONS S.R.L.

CUI
27505781
Reg. Comerț
J32/670/2010
Înregistrată
12.10.2010
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. DISTRIBUŢIEI, NR.4, cod poștal 550135
-0.22
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 12.10.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.306.326 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-56.421 RON
▼ 137% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,5 mil5,2 mil7,0 mil8,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 368.254 RON2023 · Cifră de afaceri: 8.738.708 RON2024 · Cifră de afaceri: 4.002.228 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.306.326 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 100.830 RON2023 · Profit: 23.093 RON2024 · Profit: 37.014 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.530 RON2022 · Datorii: 873.867 RON2023 · Datorii: 1.817.456 RON2024 · Datorii: 1.580.815 RON2025 · Datorii: 1.977.909 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROFI SIB LEASING SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.306.326 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.306.326 4.002.228 8.738.708 368.254 0
Profit net 0 37.014 23.093 100.830 0
Capitaluri proprii -56.421 154.161 117.148 100.870 40
Active totale 1.921.488 1.734.976 1.933.144 975.737 5.570
Datorii totale 1.977.909 1.580.815 1.817.456 873.867 4.530
Număr mediu salariați 2 2 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.22
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.