Activă Plătitor TVA TIMIŞ

TIBSIM PVC SRL

CUI
27428719
Reg. Comerț
J2010001519351
Înregistrată
27.09.2010
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT SĂCĂLAZ COM. SĂCĂLAZ, , NR.3/A, AP.2, cod poștal 307370
-81.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 27.09.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
150.648 RON
▼ 41% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-156.596 RON
▼ 48% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

076 k151 k227 k302 k378 k2021 · Cifră de afaceri: 138.746 RON2022 · Cifră de afaceri: 266.198 RON2023 · Cifră de afaceri: 377.699 RON2024 · Cifră de afaceri: 254.905 RON2025 · Cifră de afaceri: 150.648 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 73.588 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 123.341 RON2022 · Datorii: 211.764 RON2023 · Datorii: 118.177 RON2024 · Datorii: 141.739 RON2025 · Datorii: 169.382 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TIBSIM PVC SRL a avut o cifră de afaceri de 150.648 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 150.648 254.905 377.699 266.198 138.746
Profit net 0 0 73.588 0 0
Capitaluri proprii -156.596 -105.686 -98.175 -171.763 -98.962
Active totale 12.786 36.053 20.002 40.001 24.379
Datorii totale 169.382 141.739 118.177 211.764 123.341
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-81.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.