Activă Plătitor TVA IAŞI

UMBRELLA MANAGEMENT SRL

CUI
27333325
Reg. Comerț
J22/1171/2010
Înregistrată
31.08.2010
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.105, CAM. 1, BL.105, SC.A, ET.1, AP.7, cod poștal 700312
0.33
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6832
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 31.08.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
911.115 RON
▼ 27% vs 2024
Profit net
18.767 RON
▼ 80% vs 2024
Capitaluri proprii
109.149 RON
▼ 81% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0456 k913 k1,4 mil1,8 mil2,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 823.345 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.282.494 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.222.343 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.241.014 RON2025 · Cifră de afaceri: 911.115 RON2021 · Profit: 329.291 RON2022 · Profit: 623.576 RON2023 · Profit: 490.910 RON2024 · Profit: 96.127 RON2025 · Profit: 18.767 RON2021 · Datorii: 249.027 RON2022 · Datorii: 1.854.559 RON2023 · Datorii: 2.163.538 RON2024 · Datorii: 2.157.873 RON2025 · Datorii: 1.818.593 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UMBRELLA MANAGEMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 911.115 RON în 2025, cu un profit net de 18.767 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 911.115 1.241.014 2.222.343 2.282.494 823.345
Profit net 18.767 96.127 490.910 623.576 329.291
Capitaluri proprii 109.149 582.938 490.105 623.895 1.433.175
Active totale 1.866.454 2.424.048 3.299.165 2.478.454 1.682.202
Datorii totale 1.818.593 2.157.873 2.163.538 1.854.559 249.027
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.33
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6832).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.