Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

N.P.A. FUTURE SRL

CUI
27291912
Reg. Comerț
J40/7867/2010
Înregistrată
19.08.2010
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ALEEA PRIVIGHETORILOR, NR.82-84, CAMERA NR 1, BL.B, ET.5, AP.3.1, cod poștal 14031
10.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7490
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 19.08.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
119.054 RON
▼ 64% vs 2024
Profit net
25.264 RON
▼ 24% vs 2024
Capitaluri proprii
90.338 RON
▲ 39% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

066 k132 k198 k264 k330 k2021 · Cifră de afaceri: 298.997 RON2022 · Cifră de afaceri: 311.826 RON2023 · Cifră de afaceri: 330.173 RON2024 · Cifră de afaceri: 328.590 RON2025 · Cifră de afaceri: 119.054 RON2021 · Profit: 87.763 RON2022 · Profit: 136.517 RON2023 · Profit: 53.305 RON2024 · Profit: 33.129 RON2025 · Profit: 25.264 RON2021 · Datorii: 16.134 RON2022 · Datorii: 23.527 RON2023 · Datorii: 52.228 RON2024 · Datorii: 29.323 RON2025 · Datorii: 30.842 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

N.P.A. FUTURE SRL a avut o cifră de afaceri de 119.054 RON în 2025, cu un profit net de 25.264 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 119.054 328.590 330.173 311.826 298.997
Profit net 25.264 33.129 53.305 136.517 87.763
Capitaluri proprii 90.338 65.074 53.545 136.757 88.003
Active totale 121.180 89.420 100.801 155.353 99.188
Datorii totale 30.842 29.323 52.228 23.527 16.134
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

10.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7490).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.