Activă IAŞI

SELENA TRIP CAR S.R.L.

CUI
27272163
Reg. Comerț
J22/1086/2010
Înregistrată
12.08.2010
Sediu social JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. MESTECĂNIŞ, NR.16, cod poștal 707410
-335.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 12.08.2010)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
4.660 RON
▼ 29% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-377.783 RON
▲ 0% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

091 k181 k272 k362 k453 k2019 · Cifră de afaceri: 151.363 RON2020 · Cifră de afaceri: 116.508 RON2021 · Cifră de afaceri: 25.709 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.561 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.660 RON2019 · Profit: 64.434 RON2020 · Profit: 64.764 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 452.644 RON2020 · Datorii: 375.316 RON2021 · Datorii: 378.856 RON2022 · Datorii: 384.542 RON2023 · Datorii: 385.198 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SELENA TRIP CAR S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 4.660 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 4.660 6.561 25.709 116.508 151.363
Profit net 0 0 0 64.764 64.434
Capitaluri proprii -377.783 -377.301 -366.771 -345.851 -410.614
Active totale 7.415 7.241 12.085 29.086 41.651
Datorii totale 385.198 384.542 378.856 375.316 452.644
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-335.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.