Activă Plătitor TVA DÂMBOVIŢA

SPERANTA SERAFIM 2010 SRL

CUI
27265344
Reg. Comerț
J2010000407154
Înregistrată
11.08.2010
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT ODOBEŞTI COM. ODOBEŞTI, , NR.239
5.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4683
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 11.08.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
11.537.483 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
172.491 RON
▼ 29% vs 2024
Capitaluri proprii
1.159.923 RON
▲ 17% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

02,3 mil4,6 mil6,9 mil9,2 mil12 mil2021 · Cifră de afaceri: 8.406.311 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.546.868 RON2023 · Cifră de afaceri: 10.497.457 RON2024 · Cifră de afaceri: 11.283.546 RON2025 · Cifră de afaceri: 11.537.483 RON2021 · Profit: 186.528 RON2022 · Profit: 202.389 RON2023 · Profit: 647.192 RON2024 · Profit: 243.609 RON2025 · Profit: 172.491 RON2021 · Datorii: 979.401 RON2022 · Datorii: 1.415.663 RON2023 · Datorii: 1.391.719 RON2024 · Datorii: 1.202.329 RON2025 · Datorii: 1.156.934 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPERANTA SERAFIM 2010 SRL a avut o cifră de afaceri de 11.537.483 RON în 2025, cu un profit net de 172.491 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 11.537.483 11.283.546 10.497.457 9.546.868 8.406.311
Profit net 172.491 243.609 647.192 202.389 186.528
Capitaluri proprii 1.159.923 987.432 849.821 202.629 679.099
Active totale 2.316.857 2.189.761 2.241.540 1.618.292 1.658.500
Datorii totale 1.156.934 1.202.329 1.391.719 1.415.663 979.401
Număr mediu salariați 7 7 6 7 8

Analiză de risc — insolvență

5.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4683).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.