Activă Plătitor TVA ARGEŞ

LION INSTAL GAZ-TERM SRL

CUI
27261059
Reg. Comerț
J2010000757039
Înregistrată
10.08.2010
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT MĂRĂCINENI COM. MĂRĂCINENI, , NR.278, cod poștal 117450
-29.54
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4752
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 10.08.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
331.144 RON
▲ 18% vs 2024
Profit net
10.007 RON
Capitaluri proprii
-152.172 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

070 k141 k211 k282 k352 k2021 · Cifră de afaceri: 352.464 RON2022 · Cifră de afaceri: 265.386 RON2023 · Cifră de afaceri: 249.785 RON2024 · Cifră de afaceri: 279.765 RON2025 · Cifră de afaceri: 331.144 RON2021 · Profit: 4.923 RON2022 · Profit: 2.858 RON2023 · Profit: 3.349 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 10.007 RON2021 · Datorii: 214.217 RON2022 · Datorii: 173.584 RON2023 · Datorii: 168.636 RON2024 · Datorii: 170.697 RON2025 · Datorii: 183.512 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LION INSTAL GAZ-TERM SRL a avut o cifră de afaceri de 331.144 RON în 2025, cu un profit net de 10.007 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 331.144 279.765 249.785 265.386 352.464
Profit net 10.007 0 3.349 2.858 4.923
Capitaluri proprii -152.172 -162.179 -142.873 -146.222 -149.080
Active totale 31.340 8.518 25.763 27.362 65.137
Datorii totale 183.512 170.697 168.636 173.584 214.217
Număr mediu salariați 0 0 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-29.54
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4752).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.