Activă CONSTANŢA

SOPHI-MAR EVENTS SRL

CUI
27205717
Reg. Comerț
J2010001304139
Înregistrată
23.07.2010
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ALEXANDRU VLAHUŢĂ, NR.27, cod poștal 900326
11.32
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 23.07.2010)

Date financiare 2015

Cifră de afaceri netă
23.765 RON
▲ 119% vs 2014
Profit net
12.277 RON
▲ 434% vs 2014
Capitaluri proprii
7.599 RON
▲ 264% vs 2014
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2014

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

05 k10 k15 k19 k24 k2010 · Cifră de afaceri: 0 RON2011 · Cifră de afaceri: 2.310 RON2012 · Cifră de afaceri: 24.250 RON2013 · Cifră de afaceri: 10.859 RON2015 · Cifră de afaceri: 23.765 RON2010 · Profit: 0 RON2011 · Profit: 535 RON2012 · Profit: 0 RON2013 · Profit: 2.299 RON2015 · Profit: 12.277 RON2010 · Datorii: 5.316 RON2011 · Datorii: 5.311 RON2012 · Datorii: 15.558 RON2013 · Datorii: 10.436 RON2015 · Datorii: 8.939 RON20102011201220132015
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SOPHI-MAR EVENTS SRL a avut o cifră de afaceri de 23.765 RON în 2015, cu un profit net de 12.277 RON.

Indicator (RON) 20152013201220112010
Cifră de afaceri netă 23.765 10.859 24.250 2.310 0
Profit net 12.277 2.299 0 535 0
Capitaluri proprii 7.599 -4.622 -6.921 -598 -1.133
Active totale 16.538 5.814 8.637 4.713 4.183
Datorii totale 8.939 10.436 15.558 5.311 5.316
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.32
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2015. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.