Activă BOTOŞANI

MAGDA MED SRL

CUI
27143827
Reg. Comerț
J07/213/2010
Înregistrată
07.07.2010
Sediu social JUD. BOTOŞANI, SAT GORBĂNEŞTI COM. GORBĂNEŞTI, STR. DISPENSARULUI, NR.2, cod poștal 717175
22.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 07.07.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
496.739 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
77.481 RON
▼ 71% vs 2024
Capitaluri proprii
459.797 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 33% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0101 k201 k302 k403 k503 k2021 · Cifră de afaceri: 301.926 RON2022 · Cifră de afaceri: 283.922 RON2023 · Cifră de afaceri: 427.308 RON2024 · Cifră de afaceri: 503.192 RON2025 · Cifră de afaceri: 496.739 RON2021 · Profit: 165.499 RON2022 · Profit: 169.605 RON2023 · Profit: 151.791 RON2024 · Profit: 263.305 RON2025 · Profit: 77.481 RON2021 · Datorii: 54.617 RON2022 · Datorii: 13.973 RON2023 · Datorii: 11.480 RON2024 · Datorii: 38.780 RON2025 · Datorii: 33.161 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAGDA MED SRL a avut o cifră de afaceri de 496.739 RON în 2025, cu un profit net de 77.481 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 496.739 503.192 427.308 283.922 301.926
Profit net 77.481 263.305 151.791 169.605 165.499
Capitaluri proprii 459.797 382.316 254.881 470.530 188.864
Active totale 550.709 421.096 266.361 484.503 243.481
Datorii totale 33.161 38.780 11.480 13.973 54.617
Număr mediu salariați 4 3 3 0 0

Analiză de risc — insolvență

22.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.