Activă Plătitor TVA GIURGIU

ANDREI AGRICOM SRL

CUI
27088200
Reg. Comerț
J2010000317525
Înregistrată
22.06.2010
Sediu social JUD. GIURGIU, SAT MALU COM. MALU, , NR.CADASTRAL 368. CORPUL 2
-5.75
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 22.06.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
207.771 RON
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.329.901 RON
▼ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
6
▲ 20% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0596 k1,2 mil1,8 mil2,4 mil3,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 6.388 RON2022 · Cifră de afaceri: 205.085 RON2023 · Cifră de afaceri: 31.208 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 207.771 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 13.626 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.741.890 RON2022 · Datorii: 1.906.317 RON2023 · Datorii: 2.109.986 RON2024 · Datorii: 2.229.786 RON2025 · Datorii: 2.980.754 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ANDREI AGRICOM SRL a avut o cifră de afaceri de 207.771 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 207.771 0 31.208 205.085 6.388
Profit net 0 13.626 0 0 0
Capitaluri proprii -1.329.901 -1.122.573 -1.136.199 -930.795 -690.332
Active totale 1.650.853 1.107.213 973.787 975.522 1.051.558
Datorii totale 2.980.754 2.229.786 2.109.986 1.906.317 1.741.890
Număr mediu salariați 6 5 4 4 4

Analiză de risc — insolvență

-5.75
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.