Activă Plătitor TVA ARGEŞ

SIM GYM STAR INTERNAŢIONAL S.R.L.

CUI
27053228
Reg. Comerț
J03/578/2010
Înregistrată
14.06.2010
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, STR. DOCTOR NICOLAE FĂLCOIANU, NR.1A, cod poștal 115100
2.62
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9313
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 14.06.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
8.583.773 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
161.854 RON
▲ 345% vs 2024
Capitaluri proprii
982.067 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
16
▲ 7% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,7 mil3,4 mil5,2 mil6,9 mil8,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.654.222 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.384.287 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.244.482 RON2024 · Cifră de afaceri: 8.023.924 RON2025 · Cifră de afaceri: 8.583.773 RON2021 · Profit: 473.761 RON2022 · Profit: 731.637 RON2023 · Profit: 91.976 RON2024 · Profit: 36.371 RON2025 · Profit: 161.854 RON2021 · Datorii: 1.054.788 RON2022 · Datorii: 2.234.086 RON2023 · Datorii: 2.521.414 RON2024 · Datorii: 2.874.226 RON2025 · Datorii: 2.628.814 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SIM GYM STAR INTERNAŢIONAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 8.583.773 RON în 2025, cu un profit net de 161.854 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 8.583.773 8.023.924 7.244.482 6.384.287 3.654.222
Profit net 161.854 36.371 91.976 731.637 473.761
Capitaluri proprii 982.067 820.212 1.383.841 1.541.865 1.410.228
Active totale 3.610.881 3.694.438 3.848.654 3.768.941 2.448.856
Datorii totale 2.628.814 2.874.226 2.521.414 2.234.086 1.054.788
Număr mediu salariați 16 15 15 12 8

Analiză de risc — insolvență

2.62
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9313).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.