Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MAILERS INTERNATIONAL SRL

CUI
27026649
Reg. Comerț
J2010005787408
Înregistrată
07.06.2010
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR CUPRULUI, NR.6-6A, PARTER. BIROUL 1, cod poștal 22333
12.48
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 07.06.2010)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
42.282 RON
▲ 1% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.141.429 RON
▲ 0% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k207 k276 k345 k2019 · Cifră de afaceri: 343.516 RON2020 · Cifră de afaceri: 237.091 RON2021 · Cifră de afaceri: 47.393 RON2022 · Cifră de afaceri: 41.679 RON2023 · Cifră de afaceri: 42.282 RON2019 · Profit: 137.620 RON2020 · Profit: 119.094 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 320.174 RON2020 · Datorii: 336.769 RON2021 · Datorii: 332.471 RON2022 · Datorii: 345.135 RON2023 · Datorii: 330.921 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAILERS INTERNATIONAL SRL a avut o cifră de afaceri de 42.282 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 42.282 41.679 47.393 237.091 343.516
Profit net 0 0 0 119.094 137.620
Capitaluri proprii 2.141.429 2.141.865 2.164.750 2.182.931 2.063.836
Active totale 2.476.613 2.491.263 2.501.484 2.523.963 2.388.273
Datorii totale 330.921 345.135 332.471 336.769 320.174
Număr mediu salariați 0 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

12.48
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.