Activă ALBA

ROŞIA MONTANĂ CONSTRUCT SRL

CUI
26964514
Reg. Comerț
J01/281/2010
Înregistrată
21.05.2010
Sediu social JUD. ALBA, SAT ROŞIA MONTANĂ COM. ROŞIA MONTANĂ, NR.304 A, cod poștal 517615
0.95
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Câmpeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4211
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 21.05.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.500 RON
▼ 86% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
5.027 RON
▼ 90% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k238 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 21.960 RON2022 · Cifră de afaceri: 297.042 RON2023 · Cifră de afaceri: 192.930 RON2024 · Cifră de afaceri: 104.783 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.500 RON2021 · Profit: 1.673 RON2022 · Profit: 113.191 RON2023 · Profit: 33.127 RON2024 · Profit: 27.367 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 31.967 RON2022 · Datorii: 37.019 RON2023 · Datorii: 67.047 RON2024 · Datorii: 36.203 RON2025 · Datorii: 35.892 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ROŞIA MONTANĂ CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 14.500 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 14.500 104.783 192.930 297.042 21.960
Profit net 0 27.367 33.127 113.191 1.673
Capitaluri proprii 5.027 49.864 33.367 143.891 62.805
Active totale 40.919 86.067 100.414 180.910 94.772
Datorii totale 35.892 36.203 67.047 37.019 31.967
Număr mediu salariați 1 1 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.95
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4211).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.