Activă Plătitor TVA ARAD

POTESTATEM SRL

CUI
26868339
Reg. Comerț
J02/318/2010
Înregistrată
04.05.2010
Sediu social JUD. ARAD, SAT SOCODOR COM. SOCODOR, SOCODOR, NR.517, cod poștal 317305
84.72
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Chişineu Criş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 04.05.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.718.511 RON
▲ 44% vs 2024
Profit net
664.885 RON
▼ 11% vs 2024
Capitaluri proprii
5.428.355 RON
▲ 14% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▼ 12% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0544 k1,1 mil1,6 mil2,2 mil2,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.537.001 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.685.370 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.700.541 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.885.196 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.718.511 RON2021 · Profit: 312.616 RON2022 · Profit: 556.274 RON2023 · Profit: 1.473.571 RON2024 · Profit: 744.226 RON2025 · Profit: 664.885 RON2021 · Datorii: 544.425 RON2022 · Datorii: 531.464 RON2023 · Datorii: 576.201 RON2024 · Datorii: 456.155 RON2025 · Datorii: 73.641 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

POTESTATEM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.718.511 RON în 2025, cu un profit net de 664.885 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.718.511 1.885.196 2.700.541 1.685.370 2.537.001
Profit net 664.885 744.226 1.473.571 556.274 312.616
Capitaluri proprii 5.428.355 4.763.470 4.019.244 2.545.673 1.989.399
Active totale 8.075.584 6.816.699 6.513.163 5.304.382 5.169.846
Datorii totale 73.641 456.155 576.201 531.464 544.425
Număr mediu salariați 7 8 9 7 4

Analiză de risc — insolvență

84.72
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.