Activă Plătitor TVA BIHOR

AVEFARM SRL

CUI
26823540
Reg. Comerț
J05/550/2010
Înregistrată
23.04.2010
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. CONSTANŢEI, NR.20, cod poștal 410110
0.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1610
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 23.04.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
18.545 RON
▼ 92% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0856 k1,7 mil2,6 mil3,4 mil4,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.549.344 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.281.153 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.944.330 RON2024 · Cifră de afaceri: 645.782 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 84.981 RON2022 · Profit: 648.840 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 2.733.926 RON2022 · Datorii: 2.363.839 RON2023 · Datorii: 2.541.421 RON2024 · Datorii: 2.561.901 RON2025 · Datorii: 2.562.482 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AVEFARM SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 645.782 1.944.330 4.281.153 1.549.344
Profit net 0 0 0 648.840 84.981
Capitaluri proprii 18.545 234.419 743.831 1.510.637 1.035.319
Active totale 2.581.027 2.796.320 3.285.252 3.874.476 3.770.760
Datorii totale 2.562.482 2.561.901 2.541.421 2.363.839 2.733.926
Număr mediu salariați 0 1 6 8 6

Analiză de risc — insolvență

0.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1610).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.