Activă Plătitor TVA BRAŞOV

CASTILLO DISTRIBUTION SRL

CUI
26721450
Reg. Comerț
J2010000370085
Înregistrată
30.03.2010
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. HORTENSIEI, NR.9, cod poștal 500376
2.55
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
113
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 30.03.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
54.951 RON
▼ 61% vs 2024
Profit net
11.028 RON
▼ 44% vs 2024
Capitaluri proprii
61.797 RON
▼ 69% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

054 k108 k162 k216 k270 k2021 · Cifră de afaceri: 270.216 RON2022 · Cifră de afaceri: 252.413 RON2023 · Cifră de afaceri: 710 RON2024 · Cifră de afaceri: 140.975 RON2025 · Cifră de afaceri: 54.951 RON2021 · Profit: 141.030 RON2022 · Profit: 52.638 RON2023 · Profit: 7.944 RON2024 · Profit: 19.579 RON2025 · Profit: 11.028 RON2021 · Datorii: 76.582 RON2022 · Datorii: 95.447 RON2023 · Datorii: 3.806 RON2024 · Datorii: 204.498 RON2025 · Datorii: 174.962 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CASTILLO DISTRIBUTION SRL a avut o cifră de afaceri de 54.951 RON în 2025, cu un profit net de 11.028 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 54.951 140.975 710 252.413 270.216
Profit net 11.028 19.579 7.944 52.638 141.030
Capitaluri proprii 61.797 200.769 381.191 373.247 320.609
Active totale 236.759 405.267 384.997 468.694 397.191
Datorii totale 174.962 204.498 3.806 95.447 76.582
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

2.55
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 113) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 113).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.