Activă CONSTANŢA

PERSONAL CREWING S.R.L.

CUI
26681348
Reg. Comerț
J13/518/2010
Înregistrată
22.03.2010
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. FAGETULUI, NR.144, BL.ST2, SC.B, ET.P
-120.31
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7830
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 22.03.2010)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-3.001 RON
▼ 14% vs 2018
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0150 k300 k451 k601 k751 k2015 · Cifră de afaceri: 344.008 RON2016 · Cifră de afaceri: 112.470 RON2017 · Cifră de afaceri: 0 RON2018 · Cifră de afaceri: 0 RON2019 · Cifră de afaceri: 0 RON2015 · Profit: 30.254 RON2016 · Profit: 0 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2015 · Datorii: 750.968 RON2016 · Datorii: 19.618 RON2017 · Datorii: 2.566 RON2018 · Datorii: 2.866 RON2019 · Datorii: 3.166 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PERSONAL CREWING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2019, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 0 0 0 112.470 344.008
Profit net 0 0 0 0 30.254
Capitaluri proprii -3.001 -2.639 -1.777 -335 31.454
Active totale 165 227 789 19.283 782.422
Datorii totale 3.166 2.866 2.566 19.618 750.968
Număr mediu salariați 0 0 0 302 776

Analiză de risc — insolvență

-120.31
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7830).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.