Activă Plătitor TVA ILFOV

SORANTECH S.R.L.

CUI
26667742
Reg. Comerț
J2021000775233
Înregistrată
18.03.2010
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. IASOMIEI, NR.3, PARTER, cod poștal 77045
0.97
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 18.03.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
459.414 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
49.709 RON
Capitaluri proprii
-37.867 RON
▲ 54% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0105 k210 k315 k421 k526 k2021 · Cifră de afaceri: 327.534 RON2022 · Cifră de afaceri: 435.242 RON2023 · Cifră de afaceri: 525.664 RON2024 · Cifră de afaceri: 405.130 RON2025 · Cifră de afaceri: 459.414 RON2021 · Profit: 5.939 RON2022 · Profit: 21.534 RON2023 · Profit: 43.054 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 49.709 RON2021 · Datorii: 236.878 RON2022 · Datorii: 252.017 RON2023 · Datorii: 291.585 RON2024 · Datorii: 306.094 RON2025 · Datorii: 257.313 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SORANTECH S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 459.414 RON în 2025, cu un profit net de 49.709 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 459.414 405.130 525.664 435.242 327.534
Profit net 49.709 0 43.054 21.534 5.939
Capitaluri proprii -37.867 -81.685 11.463 -31.591 -53.125
Active totale 219.441 224.404 303.043 220.421 183.748
Datorii totale 257.313 306.094 291.585 252.017 236.878
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.97
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.