Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MASTER BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL

CUI
26666127
Reg. Comerț
J40/2846/2010
Înregistrată
18.03.2010
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, B-DUL OCTAVIAN GOGA, NR.2, ÎN INCINTA CCIR BUSINESS CENTER, TRONSON III, CAM. 6, ET.5, cod poștal 30982
7.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 18.03.2010)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
341.693 RON
▲ 11% vs 2023
Profit net
4.960 RON
▲ 14% vs 2023
Capitaluri proprii
111.987 RON
▲ 5% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

068 k137 k205 k273 k342 k2020 · Cifră de afaceri: 264.365 RON2021 · Cifră de afaceri: 264.526 RON2022 · Cifră de afaceri: 289.996 RON2023 · Cifră de afaceri: 307.344 RON2024 · Cifră de afaceri: 341.693 RON2020 · Profit: 37.015 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 29.786 RON2023 · Profit: 4.352 RON2024 · Profit: 4.960 RON2020 · Datorii: 59.323 RON2021 · Datorii: 22.406 RON2022 · Datorii: 9.093 RON2023 · Datorii: 57.161 RON2024 · Datorii: 51.323 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MASTER BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL a avut o cifră de afaceri de 341.693 RON în 2024, cu un profit net de 4.960 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 341.693 307.344 289.996 264.526 264.365
Profit net 4.960 4.352 29.786 0 37.015
Capitaluri proprii 111.987 107.028 102.675 72.889 98.829
Active totale 161.745 162.410 111.455 94.947 156.985
Datorii totale 51.323 57.161 9.093 22.406 59.323
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.