Activă DÂMBOVIŢA

MANAGEMENT CERTIFICATION EUROPE S.R.L.

CUI
26660779
Reg. Comerț
J2010000147155
Înregistrată
17.03.2010
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. GĂEŞTI, STR. VIITORULUI, NR.1-5, ET.2
119.00
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 17.03.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
3.484 RON
▼ 91% vs 2024
Profit net
28 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
28.927 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

022 k43 k65 k86 k108 k2021 · Cifră de afaceri: 76.119 RON2022 · Cifră de afaceri: 107.880 RON2023 · Cifră de afaceri: 69.650 RON2024 · Cifră de afaceri: 37.851 RON2025 · Cifră de afaceri: 3.484 RON2021 · Profit: 68.400 RON2022 · Profit: 98.193 RON2023 · Profit: 28.927 RON2024 · Profit: 28.419 RON2025 · Profit: 28 RON2021 · Datorii: 8.959 RON2022 · Datorii: 61.343 RON2023 · Datorii: 7.130 RON2024 · Datorii: 270 RON2025 · Datorii: 270 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MANAGEMENT CERTIFICATION EUROPE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 3.484 RON în 2025, cu un profit net de 28 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 3.484 37.851 69.650 107.880 76.119
Profit net 28 28.419 28.927 98.193 68.400
Capitaluri proprii 28.927 28.899 29.407 98.673 68.325
Active totale 29.197 29.169 36.537 160.016 77.284
Datorii totale 270 270 7.130 61.343 8.959
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

119.00
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.