Radiată MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MARKETING TACTICS SRL

CUI
26638216
Reg. Comerț
J40/2591/2010
Înregistrată
11.03.2010
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INTR. UNDITEI, NR.3

Informații fiscale

Statut firmă
Radiată
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 11.03.2010)

Date financiare 2021

Cifră de afaceri netă
52.791 RON
▲ 160% vs 2020
Profit net
14.951 RON
▲ 1116% vs 2020
Capitaluri proprii
78.469 RON
▲ 51% vs 2020
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k21 k32 k42 k53 k2017 · Cifră de afaceri: 22.009 RON2018 · Cifră de afaceri: 19.544 RON2019 · Cifră de afaceri: 35.240 RON2020 · Cifră de afaceri: 20.300 RON2021 · Cifră de afaceri: 52.791 RON2017 · Profit: 10.623 RON2018 · Profit: 9.999 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 1.230 RON2021 · Profit: 14.951 RON2017 · Datorii: 5.502 RON2018 · Datorii: 6.595 RON2019 · Datorii: 5.910 RON2020 · Datorii: 7.510 RON2021 · Datorii: 8.617 RON20172018201920202021
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARKETING TACTICS SRL a avut o cifră de afaceri de 52.791 RON în 2021, cu un profit net de 14.951 RON.

Indicator (RON) 20212020201920182017
Cifră de afaceri netă 52.791 20.300 35.240 19.544 22.009
Profit net 14.951 1.230 0 9.999 10.623
Capitaluri proprii 78.469 52.104 50.873 68.228 58.229
Active totale 87.086 59.614 56.783 74.823 63.731
Datorii totale 8.617 7.510 5.910 6.595 5.502
Număr mediu salariați 1 0 0 0 1

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.