Activă Plătitor TVA ARGEŞ

VINORUM RECWINE SRL

CUI
26622155
Reg. Comerț
J2010000258035
Înregistrată
09.03.2010
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT GLÂMBOCELU COM. BOGAŢI, , NR.15-17, CAMERA 2, cod poștal 117127
3.06
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 09.03.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.991.554 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
770.279 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0999 k2,0 mil3,0 mil4,0 mil5,0 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.996.562 RON2022 · Cifră de afaceri: 4.405.665 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.839.919 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.770.287 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.991.554 RON2021 · Profit: 124.237 RON2022 · Profit: 85.833 RON2023 · Profit: 131.617 RON2024 · Profit: 94.977 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 606.511 RON2022 · Datorii: 818.106 RON2023 · Datorii: 1.240.434 RON2024 · Datorii: 1.321.334 RON2025 · Datorii: 1.266.403 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

VINORUM RECWINE SRL a avut o cifră de afaceri de 2.991.554 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.991.554 3.770.287 3.839.919 4.405.665 4.996.562
Profit net 0 94.977 131.617 85.833 124.237
Capitaluri proprii 770.279 1.003.847 1.187.480 1.262.253 1.334.315
Active totale 2.008.211 2.292.293 2.399.804 2.055.258 1.923.737
Datorii totale 1.266.403 1.321.334 1.240.434 818.106 606.511
Număr mediu salariați 0 14 0 15 15

Analiză de risc — insolvență

3.06
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.