Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

NETMED SERVICES SRL

CUI
26534061
Reg. Comerț
J2010001694401
Înregistrată
17.02.2010
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR CONSTANTIN SANDU-ALDEA, NR.76, CAMERA 1
7.17
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7499
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 17.02.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
139.527 RON
▼ 66% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0371 k741 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.539.776 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.853.087 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.853.087 RON2024 · Cifră de afaceri: 926.544 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 810.827 RON2022 · Profit: 684.636 RON2023 · Profit: 204.462 RON2024 · Profit: 59.083 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 41.581 RON2022 · Datorii: 234.485 RON2023 · Datorii: 354.752 RON2024 · Datorii: 259.699 RON2025 · Datorii: 57.839 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NETMED SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 926.544 1.853.087 1.853.087 1.539.776
Profit net 0 59.083 204.462 684.636 810.827
Capitaluri proprii 139.527 415.434 889.578 685.116 811.307
Active totale 197.366 667.627 1.242.793 918.064 852.888
Datorii totale 57.839 259.699 354.752 234.485 41.581
Număr mediu salariați 1 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

7.17
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7499).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.