Activă TIMIŞ

LEHESIM COMPANY SRL

CUI
26476017
Reg. Comerț
J35/173/2010
Înregistrată
03.02.2010
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. SILISTRA, NR.9, BL.A32, ET.1, AP.7, cod poștal 300254
21.49
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8121
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 03.02.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
220.490 RON
▼ 25% vs 2024
Profit net
74.766 RON
▲ 238% vs 2024
Capitaluri proprii
75.006 RON
▲ 293% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k178 k237 k296 k2021 · Cifră de afaceri: 38.480 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.250 RON2023 · Cifră de afaceri: 296.050 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.500 RON2025 · Cifră de afaceri: 220.490 RON2021 · Profit: 1.688 RON2022 · Profit: 52.090 RON2023 · Profit: 119.642 RON2024 · Profit: 22.132 RON2025 · Profit: 74.766 RON2021 · Datorii: 113.904 RON2022 · Datorii: 61.635 RON2023 · Datorii: 55.661 RON2024 · Datorii: 41.468 RON2025 · Datorii: 11.081 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LEHESIM COMPANY SRL a avut o cifră de afaceri de 220.490 RON în 2025, cu un profit net de 74.766 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 220.490 295.500 296.050 109.250 38.480
Profit net 74.766 22.132 119.642 52.090 1.688
Capitaluri proprii 75.006 19.096 55.117 -38.439 -90.529
Active totale 86.087 60.564 110.778 23.196 23.375
Datorii totale 11.081 41.468 55.661 61.635 113.904
Număr mediu salariați 2 4 3 1 0

Analiză de risc — insolvență

21.49
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8121).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.