Activă Plătitor TVA PRAHOVA

BÂRSĂŞTEANU VET SRL

CUI
26452719
Reg. Comerț
J2010000132294
Înregistrată
28.01.2010
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT COLŢU DE JOS COM. COCORĂŞTII COLŢ, , NR.57A, cod poștal 107382
0.68
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7500
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
16 ani (din 28.01.2010)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
641.393 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
28.635 RON
Capitaluri proprii
4.246 RON
▲ 117% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0148 k295 k443 k591 k739 k2021 · Cifră de afaceri: 714.573 RON2022 · Cifră de afaceri: 738.551 RON2023 · Cifră de afaceri: 713.737 RON2024 · Cifră de afaceri: 611.114 RON2025 · Cifră de afaceri: 641.393 RON2021 · Profit: 17.672 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 28.635 RON2021 · Datorii: 353.362 RON2022 · Datorii: 409.647 RON2023 · Datorii: 536.644 RON2024 · Datorii: 437.207 RON2025 · Datorii: 462.941 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BÂRSĂŞTEANU VET SRL a avut o cifră de afaceri de 641.393 RON în 2025, cu un profit net de 28.635 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 641.393 611.114 713.737 738.551 714.573
Profit net 28.635 0 0 0 17.672
Capitaluri proprii 4.246 -24.389 7.191 94.486 145.161
Active totale 467.187 412.818 543.835 504.133 498.523
Datorii totale 462.941 437.207 536.644 409.647 353.362
Număr mediu salariați 3 4 5 5 4

Analiză de risc — insolvență

0.68
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7500).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.